KONKURS ERASMUS + MASTERCHEF!

DRODZY RODZICE!

26 kwietnia o godzinie 17:00 odbędzie się w naszym przedszkolu konkurs kulinarny dla dzieci i rodziców Erasmus + MasterChef. Konkurs polega na przygotowaniu tradycyjnej polskiej potrawy lub potraw, które w sposób tematyczny lub kolorystyczny nawiązywać będą do naszego państwa. Potrawy powinny być przygotowane wcześniej w domu wraz z dziećmi. W trakcie przygotowań należy wykonać kilka zdjęć, które następnie opublikujemy w książce kucharskiej. Zdjęcia wraz z przepisem w języku polskim należy przesłać na pocztę elektroniczną nauczycieli w grupie.. Książka kucharska przetłumaczona na język angielski zostanie przekazana partnerom projektu w trakcie kolejnego spotkania projektowego oraz opublikowana w Internecie w formie zdjęć.

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w holu lub w ogrodzie przedszkolnym (w zależności od pogody). Potrawy przynosicie Państwo na rozstrzygnięcie konkursu. Jury składające się z Pana Krzysztofa – naszego kucharza, dzieci i nauczycieli wybranych drogą losowania oceni Państwa prace i wybierze trzy zwycięskie potrawy. Zwycięskie rodziny otrzymają nagrody, a wszyscy uczestnicy konkursu pamiątkowe dyplomy. Po rozstrzygnięciu konkursu nastąpi wspólna degustacja 🙂

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!