Bal karnawałowy 2018!

JAK CO ROKU W KARNAWALE, WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE!

Na ten dzień dzieci czekały od dawna. Dzisiaj w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Od samego rana na przedszkolnych korytarzach i w klasach można było spotkać wróżki, królewny, strasznych piratów i super bohaterów. Pomysłów na kolorowe stroje było mnóstwo. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy sympatycznego Pana wodzireja oraz instruktorkę zumby, którzy przygotowali dla nas wspaniałą zabawę. Dzieci bawiły się w rytmie znanych przebojów oraz klasycznych szlagierów. W trakcie balu stworzyliśmy międzynarodowy pociąg, z muzyką z krajów partnerskich projektu Erasmus +. Na sali balowej było kolorowo i głośno. Wszyscy mieli uśmiechnięte buzie. Do zabawy dołączyli też rodzice w pięknych przebraniach. Ten fajny dzień zapamiętamy na długo…